שלח

*שדה חובה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה.

*שדה חובה

*שדה חובה

לא צריך לריב! הצעה ייחודית לזמן מוגבל:

 

ישוב תיקי תביעות קטנות וסכסוכי שכנים

 

בהליך גישור ללא תשלום 

מרבית התביעות הקטנות מופנות כיום לגישור באמצעות סטאג'רים ומרכזי גישור קהילתיים. לא פעם נוכחים בגישורים אלה צופים מתלמדים חיצוניים, וההליכים מתקיימים ללא היכרות קודמת של המגשרים עם פרטי התיק. צוות המגשרים המיומן והמנוסה של mega-share מציע לכם שעתיים גישור ראשונות ללא עלות בישוב תיקי תביעות קטנות וסכסוכי שכנים. מסגרת זמן זו בהליך פרטי ומכבד מאפשרת לסיים בהצלחה את מרבית התיקים מסוג זה. לאחר גיבוש ההסכמות ולבקשתכם, אנו נדאג לאשרור הסכם הגישור בבית המשפט. ​

רוצים לשמוע עוד?

סל השירותים המנצח שלנו – תחומי הגישור​

עסקי

צרכנות, יחסי עבודה וגישור פנים ארגוני​

קהילה

סכסוכי שכנים, התחדשות עירונית​

משפחה

סכסוכים בין דוריים, סכסוכי ירושה​

גירושין

פירוק זוגית וביסוס השותפות ההורית​

שאלות ותשובות

צוות המגשרים המיומן ב-Mega-Share מורכב כולו ממגשרים בעלי הכשרה מעמיקה וניסיון מקצועי. דרישות הסף הן קורס מקצועי בגישור וקורס פרקטיקום להתנסות מעשית המוכרים על ידי משרד המשפטים, חברי ארגון המגשרים בישראל וכן בעלי תואר M.A אוניברסיטאי בניהול וישוב סכסוכים ומשא ומתן המוכר ע"י המועצה להשכלה גבוהה. בנוסף, חברי הצוות העוסקים בגישורי משפחה וגישור לגירושין הינם בוגרי קורס גישור משפחה וגירושין ייעודי המוכר ע"י משרד המשפטים.

בהליך הגישור השיתופי המשלב גישות ממספר מודלים גישוריים שונים, כפי שאנו מציעים, אתם תהיו אלה שתחליטו מה יקרה. חשוב להבין שהגישור הוא הליך רצוני ועצמאי. הוא יתחיל, יימשך ויסתיים בהצלחה רק אם אתם תרצו בכך. במהלך הגישור תוכלו בהנחיית המגשר הניטרלי המיומן ובשימוש בטכניקות הקשבה מתקדמות לשמוע ולהשמיע זה לזה בצורה מכבדת את מה שעל לבכם, לברר מה באמת חשוב לכם ולצד השני ולחפש ביחד דרכים יצירתיות להתגבר על מכשולים ובעיות. אתם מוזמנים לראות בעצמכם כיצד שיתוף פעולה מאפשר להשיג הרבה יותר, בזמן קצר יותר ובחיסכון כספי ניכר לעומת הליכים משפטיים באמצעות עורכי דין. פרטיות ההליך המתקיים בדלתיים סגורות בנוכחות הצדדים, נציגיהם והמגשרים (המחויבים לסודיות) בלבד, מבטיחה שכל מה שקורה בגישור - נשאר בגישור. לפי רצון הצדדים, אנו נדאג שכל סיכום חיובי יקבל תוקף של פסק דין בבית המשפט.

לא. אצלנו ב-Mega-Share אין לחץ של זמן להגיע לסיכום חיובי, כל עוד שני הצדדים מעוניינים להמשיך את הליך הגישור וכל עוד לא נוצרה מניעה או מגבלה לעשות כן, התהליך יימשך. בהתאם לעקרונות המעורבות החברתית בהם אנו דוגלים, אנו מציעים בהטבה לזמן מוגבל - שעתיים של הליך גישור לישוב תביעות קטנות ו/או סכסוכים קהילתיים ללא עלות. מניסיוננו, מסגרת זמן זו מאפשרת הגעה להסכם במרבית התיקים מסוגים אלה. גם במקרים בהם תידרש מסגרת זמן נוספת, היא תחויב בעלות שעתית מופחתת.

הניסיון מראה כי מרבית הבוחרים אסטרטגית בשיתוף פעולה אמיתי, מצליחים ליישב את הסכסוך במסגרת הגישור ולחסוך לעצמם הרבה זמן, כסף ובעיקר עוגמת נפש על הליכים משפטיים מתמשכים. יחד עם זאת, הליך הגישור הוא נטול סיכון מהבחינה שגם במקרים בהם לא הגיעו הצדדים להסכמה במסגרת הגישור, יימשכו ההליכים המשפטיים, כפי שנקבעו מראש, בדיוק מאותה נקודה.

ככלל, הליך הגישור הוא הזול והמהיר ביותר לעומת כל חלופה משפטית אחרת! ההליך ותוצאותיו פרטיים ומכבדים, אצלנו ב- Mega-Share אנו מקפידים כי רק המגשרים, הצדדים ונציגיהם יהיו בחדר הגישור. ללא צופים חיצוניים. הגישור המוצע מאפשר לפרוק טענות ומועקות יותר מבכל הליך יישוב סכסוכים אחר. מדובר בהליך היחיד המשאיר את הכוח להסכים או לדחות הצעות בידיים שלכם. הגישור מאפשר יותר מאשר בכל הליך משפטי אחר לשמר ובמקרים רבים אף לשקם ולשפר מערכות יחסים.

052-8904032​  |

052-4884477

info.megashare@gmail.com​